מדריך למשתמש

 מה בעצם הייחודיות של דייט שוגר? 

אתר Datesugar.co.il הינו אתר הכרויות חדשני ומתקדם - כאן תימצאו מגוון אפשרויות להכרויות דיסקרטיות למטרות אהבה, ידידות, סקס, סטוצים וקשר לא רציני וכן גם היכרויות לעשירים למטרת תמיכה כספית. באמצעות האתר תוכלו להכיר אנשים לא רק על פי מראה חיצוני אלא גם לפי האופי והפנימיות כאשר לכל גולש באתר יש פרופיל אישי ובו הוא מציג את נתוניו האישים החשובים לו כגון: תמונות, הודעות, פרטים כלליים, עדכונים ועוד.

ההרשמה לאתר הינה חינמית ומקנה לכם מגוון אפשרויות בחירה על פי רצונכם!

איך נרשמים לאתר?

ההרשמה לאתר פשוטה מאוד, נכנסים לעמוד ההרשמה באתר כאן, ממלאים את השדות השונים בפרופיל כדי להבטיח את שלמות הכרטיס כאשר חשוב למלא את כל השדות המסומנים כשדות חובה ולעבור בין שלבי ההרשמה השונים. הפרופיל האישי שלכם אמור לייצג אתכם ברמה הטובה ביותר ולכן מלאו אותו בקפידה. כדאי מאוד לשים לב לשדות הפתוחים שבו אתם ממלאים אודותיכם - שדות אלו יאפשרו לכם להציג את עצמכם באופן אישי ויעזור לכם במציאת פרטנר/ית מתאימים.

* לאחרונה הוספנו אפשרות חדשה להתחבר ולהרשם לאתר באופן מהיר ונוח גם דרך אפליקציית הפייסבוק - מומלץ מאוד לנסות אך חשוב גם לעדכן ולהוסיף פרטים בפרופיל האישי שנפתח באתר על מנת שיציג את הפרטים והנתונים שאתם מעוניינים שיוצגו בצורה הטובה והברורה ביותר.

האם חובה להירשם?

אין חובה בהכרח להירשם לאתר אך רצוי מאוד - אם לא תרשמו לאתר תוכלו אמנם ליהנות מכל התוכן הקיים אך לא תוכלו לשלוח הודעות, להשתמש בווידאו צ'ט, לשלוח קריצות ולא יוכלו לראות אתכם בעצם באתר. במטרה שיוכלו לפנות אליכם ולהכיר אתכם אנא פתחו כרטיס מנוי באתר וכך כולם יוכלו לראות שאתם נמצאים ומעוניינים להכיר לכל מטרה שהיא - וכך כמובן תוכלו ליהנות ממגוון האפשרויות המתקדמות שקיימות באתר כגון הודעות אישיות, ווידאו צ'ט, "קריצות" מיוחדות ועוד.

איך נרשמים לאתר?

ישנן שתי דרכים עיקריות להירשם לאתר -
דרך ראשונה היא בהרשמה הקצרה והדרך השנייה דרך הלחצן "הרשמה לאתר" הנמצא בתפריט העליון של האתר.

אני כבר רשום... ושכחתי את הסיסמא?

נא לפנות אלינו דרך עמוד "צור קשר" כאן או דרך כפתור "שכחתי סיסמא" בחלקו העליון של האתר.

האם צריך לשלם באתר?

ההרשמה לאתר הינה חינמית אך היא אינה מאפשרת ליהנות ממגוון האפשריות שהאתר מציע לגולשים, לכן אנו ממליצים לרכוש מנוי שבו אתם יכולים ליהנות ממגוון האפשרויות הרבות שיש לאתר להציע כגון: שליחת הודעות, ווידאו צ'ט, קריצות, מתנות ועוד.

האם רכישת המנוי באתר מאובטחת ובטוחה?

רכישת המנוי באתר הינה מאובטחת ברמה גבוהה ומתבצעת בדף מאובטח ב-SSl בטכנולוגיית הצפנה של 256 ביט. הסליקה מתבצעת על ידי חברת "פאלכרד" המוכרת כחברת סליקת כרטיסי אשראי מהמובילות בתחום.

איך רוכשים מנוי באתר?

לאחר ההרשמה עליכם להגיע לסרגל העליון שם יש לחצן "רכוש מנוי" ובו תמצאו מספר מסלולים לבחירתכם בהתאם לאופן והכמות בו אתם גולשים באתר.

איך מבטלים/מקפיאים מנוי באתר?

על מנת לבטל חידוש אוטומטי של מנויים או להקפיא מנוי יש לשלוח הודעה להנהלת האתר בעמוד "צור קשר" ולציין את כתובת דואר האלקטרוני + סיסמא עמה אתם נכנסים לאתר וכן שם מלא ומספר ת"ז. למען הסר ספק – אתה מבין כי המנוי שלך יחודש מדי חודש בחודשו ללא כל הודעה מצדנו וללא קשר אם בוצע כל שימוש במנוי.

הביטול יכנס לתוקפו בתוך 3 ימי עסקים מקבלת הודעת הביטול באופן המתבקש.

מדוע כרטיס האשראי שלי לא עובר?

יתכן ושגית בהזנת פרטי כרטיס האשראי בדף התשלום ולכן אנו ממליצים לנסות שוב או לחילופין להשתמש בכרטיס אשראי אחר או לחילופין השתמשת בכרטיס דיינרס שלא עובד עם האתר.

האם השאר הגולשים רואים את הפרטים האישים והחשובים שלי?

לא! באתר דייט-שוגר אנו מקפידים ושומרים על הפרטיות של החברים שלנו - כתובת המייל, הסיסמא ומספר הטלפון יישארו חסויים במערכת האתר.

האם אפשר לשנות את המייל בו נרשמת לאתר?

לא... הפרט היחידי שאינו ניתן לשינוי הוא המייל בו נרשמתם לאתר, כל שאר הפרטים ניתנים לשינוי. המייל הוא המפתח לכניסה שלך לאתר והוא אישי וזאת כחלק מהגדרות האבטחה של האתר ולכן הוא אינו ניתן לשינוי - במידה ואתה רוצה לשנות מייל עליך להירשם מחדש לאתר.

מהי החשיבות בהעלאת תמונה ראשית איכותית לכרטיס?

תמונה ברורה משפרת משמעותית את תנאי הצלחתכם באתר - תמונות איכותיות בעלות גודל סביר, לא מטושטשות, שמציגות את פניכם בצורה ברורה תעזור לכם מאוד במציאת המטרה אליה נרשמתם. הימנעו מתמונות קבוצתיות מבלי לשאול את המצולמים הנוספים בתמונה.

איך מחפשים באתר?

החיפוש באתר עובד בשתי דרכים: חיפוש מהיר וחיפוש מלא - החיפוש המהיר המוגדר כ"חיפוש חפוז" הוא נמצא בחלק הימני של האתר מעל כניסת משתמשים והוא מכיל מספר פרמטריים בסיסים ביותר לחיפוש. החיפוש המלא הינו חיפוש מקיף ומעמיק יותר, כאשר ניתן להגיע אליו דרך הלחצן חיפוש הכרות בסרגל העליון של האתר. בחיפוש המלא תמצאו מגוון פרמטרים לחיפוש מעמיק ואיכותי.

כיצד להפעיל את הווידאו צ'ט?

יש לוודא כי ברשותכם מצלמת רשת תקינה וכן מיקרופון - הווידאו צ'ט עובד מתוך הצ'ט עצמו כלומר ברגע שפותחים את הצ'ט של שני הצדדים אפשר לבצע הזמנה לווידאו צ'ט. במצב זה יפתח חלון נוסף של וידאו, בצד השני ישנה בקשה להזמנת ווידאו צ'ט כאשר צד שני מקבל את הבקשה הוא חייב לאשר. כמו כן יש לדאוג להתקין את תוכנת המצלמות JAVA. יש לזכור כי רק מנויים רשאיים להפעיל את הווידאו צ'ט ולהשתמש במגוון האפשרויות שהוא מציע כמו: שליחת הודעות, קריצות ומתנות.

איך נכנסים דרך הפייסבוק לאתר?

הכניסה לאתר דרך הרשת החברתית פייסבוק  היא מהירה ונוחה ביותר - כל מה שצריך לעשות הוא להיכנס דרך הקישור שנמצא בחלק השמאלי העליון (לוגו של פייסבוק) ואז להכניס באופן חד פעמי שם משתמש והסיסמא שלכם. לאחר סיום תהליך זה אתם תוכלו  להתחיל להיכנס לאתרים דרך לחצן הפייסבוק.

>> מוזמנים כמובן לעשות לנו לייק בעמוד הרשמי שלנו בפייסבוק כאן 
ולעקוב אחר כל העדכונים החמים שלנו! 

כיצד אוכל לדווח על פניה לא הולמת מצד חבר באתר?

צוות האתר עושה ככל שניתן על מנת לשמור על חווית גלישה בטוחה ונעימה - במידה והרגשת כי משתמש עבר על תקנון האתר לרבות פנייה באופי לא הולם ופוגעני, הנך מתבקש לשלוח לנו הודעה בנושא אל כתובת המייל שלנו info@datesugar.co.il  או לחילופין דרך עמוד "צור קשר" של האתר.

שאלות נוספות...

לכל שאלה, סוגייה ועניין נוסף שעולה על דעתכם, מוזמנים לפנות אלינו דרך עמוד צור הקשר
של האתר ואנו נשמח להעניק תשובה בהקדם.

תודה, צוות אתר.

מחפשים להכיר און ליין

winestokeyal
zohartiram1995
Karin
ramimoshe35
elkanalee
דונה
חלוש
danacoll
cher55555
shlomo_yaloz
החושנית הסקסית
sapir3237
טלטול
saual4
Vick24

הסקר של Date Suger

מה הבילוי המעודף בקיץ?

  • ים המקום המושלם
  • מסיבות והרבה
  • שופיינג בקניון
  • טיולי שטח
  • חופשה בחול
  • חופשה בארץ
  • כל התשובות יחד